Kavárny Václavské náměstí

Václavské náměstí patří mezi jedno z nejvýznamnějších nádraží v Praze. Nachází se v městské části Staré Město na Praze 1. Asi nejvíce se "Václavák" proslavil tradičními pražskými klobásami. Pokud hledáte kavárnu na Václavském náměstí, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste v kterékoliv ulici poblíž Václavského náměstí nebo stojíte přímo na něm a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 1", "kavárna Staré Město" nebo "kavárny Václavské náměstí". Protože život je hledání.

Coffee and Cigars

Coffee and Cigars je kavárna nacházející se přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici. Nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky tramvaje Václavské náměstí nebo metra Můstek. Coffee and Cigars je příjemná moderně vybavená kavárna, která je kuřácká, ale rozhodně to nepoznáte. Očekávejte i dobrou kávu a širokou nabídku různých dezertů.

Více o Coffee and Cigars

Coffee and Cigars

Kavárna Lucerna

Kavárna Lucerna je kavárna nacházející se přímo v centru města v pasáži Lucerna ve Štěpánské ulici. Nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky tramvaje Václavské náměstí nebo z metra Muzeum nebo Můstek. Kavárna Lucerna je zajímavé kulturně historické místo, kde na Vás jistě dýchne doba minulá. Určitě zajímavá kavárna, pokud chcete poznat pražskou kulturní a architektonickou tvář. Najdete zde také velké množství filmových festivalů, neboť přímo v komplexu se nachází i kino.

Více o Kavárna Lucerna

Kavárna Lucerna

Víte o nějaké další kavárně na Václavském náměstí? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 1