Kavárny Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí je hlavní pražské náměstí. Nachází se v městské části Staré Město na Praze 1. Pravidelně se zde konají různé trhy a další podobné kulturní události. Pokud hledáte kavárnu na Malé Straně, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste v kterékoliv ulici poblíž Staroměstského náměstí nebo stojíte přímo na něm a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 1", "kavárna Staré Město" nebo "kavárny Staroměstské náměstí". Protože život je hledání.

Café NoD

Café NoD je kavárna a bar nacházející se nedaleko centra Prahy v Dlouhé ulici. Nejbližší zastávkou je zastávka tramvaje Dlouhá třída nebo zastávka metra Staroměstská. Tato kavárna je ale také co by kamenem dohodil od zastávky náměstí Republiky. Café NoD je příjemný a vzdušný podnik, kde se rozhodně nebudete cítit sklíčeně. Zároveň se můžete posadit do blízkosti okna a jen tak, jakoby ve výloze pozorovat kolejdoucí a přitom popíjet kávu od Double Shotu. Kromě kávy zde také najdete zajímavý kulturní program a zajímavou nabídku koktejlů a teplého či studeného jídla.

Recenze kavárny: Koktejly a bary.cz: NOD – experimentální prostor v centru Prahy

Více o Café NoD

Café NoD

Víte o nějaké další kavárně na Staroměstském náměstí? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 1