Kavárny Staré Město

Staré Město je městská část, spadající pod Prahu 1. Tato čtvrť se dá považovat za hlavní centrum Prahy a nachází se zde dvě hlavní náměstí a to Staroměstské náměstí a Václavské náměstí. Staré Město je obklopeno městskými částmi Nové Město, Malá Strana, Holešovice a Smíchov. Pokud hledáte kavárnu ve Starém Městě, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste zde v kterékoliv ulici nebo stojíte na Starém Městě a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 1", "kavárny Staré Město", "kavárna Václavské náměstí" nebo "kavárna Staroměstské náměstí". Protože život je hledání.

Café Nona

Café Nona je kavárna nacházející se nedaleko centra Prahy v prostředí Nové scény Národního divadla. Nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky tramvaje Národní divadlo. Kavárna Café Nona je určitě zajímavá varianta pokud hledáte klidné ať už kuřácké nebo nekuřácké prostředí s příjemným výhledem. Navíc Vám naservírují dobrou kávu od Coffee Source. Kromě kávy si zde můžete dát také koktejly, víno nebo třeba něco drobného na chuť.

Více o Café Nona

Café Nona

Kafíčko

Kafíčko je kavárna, která se nachází nedaleko náměstí Republiky v Truhlářské ulici. Nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky metra nebo tramvaje náměstí Republiky. Kafíčko je příjemná kavárna s hodně specifickou atmosférou a velmi slušnou kávou, kde byste vydrželi sedět hodiny. Přídomek káva z celého světa, nepoužívá Kafíčko náhodou, opravdu zde najdete opravdu širokou nabídku nejen kávy, ale například i čaje.

Více o Kafíčko

Kafíčko

Víte o nějaké další kavárně na Starém Městě? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 1