Kavárny Malá Strana

Malá Strana je městská část, spadající pod Prahu 1. Do této čtvrti Vás přivede Karlův most a ukončuje ji Pražský hrad. Malou Stranu obklopují městské části Hradčany, Staré Město, Holešovice, Smíchov a Břevnov. Pokud hledáte kavárnu na Malé Straně, pak jste na správném místě, protože zde najdete výběr těch nejlepší kaváren, ať už jste zde v kterékoliv ulici nebo stojíte na Malé Straně a říkáte si jako z reklamy na google "kavárna Praha 1", "kavárna Malá Strana" nebo "kavárna Kampa". Protože život je hledání.

Dobrá trafika na Újezdě

Dobrá trafika je kavárna nacházející se na Malé Straně v ulici Újezd. Nejpohodlněji se sem dostanete z tramvajové zastávky Újezd nebo Hellichova. Kavárna Dobrá trafika má také ještě druhou pobočku v Korunní ulici. Lidé o této kavárně píší jako o undergroundové nebo studentské kavárně, která rozhodně nemá nouzi o zákazníky. Kromě posození u šálku kávy si zde také můžete pořídit kuřácké potřeby, čaj, rukodělné výrobky nebo prohlídnou galerii.

Více o Dobrá trafika na Újezdě

Dobrá trafika

Kavárna Mlýnská

Kavárna Mlýnská je kavárna nacházející se na Kampě na Malé Straně. Nejpohodlněji se sem dostanete ze zastávky tramvaje Újezd. Kavárna Mlýnská je podnik s neopakovatelnou atmosférou ve starém mlýně, kam chodí spousta zajímavých lidí, jako například David Černý (autor Entropy a dalších věcí), který také vytvořil místní bar. Je to podnik, kam můžete zajít nejen na kávu, ale například i na pivo a nebo tady třeba strávit večer. Rozhodně zde nečekejte nekuřácké prostředí.

Více o Kavárna Mlýnská

Kavárna Mlýnská

Víte o nějaké další kavárně na Malé Straně? Napište krátké hodnocení kavárny a my ji přidáme.

Blog o kávě

Přečtěte si zajímavosti o kávě a můžete si být jisti, že už Vás nikdy nikdo nenapálí a budete vědět co doopravdy pijete.

Zajímavosti o kávě

Blog o kavárnách

Chcete se dozvědět více o kavárnách v Praze očima redaktorů, kteří je pro Vás navštěvují a ochutnávají kávu?

Recenze na kavárny v Praze

Vyhledávač kaváren

Hledáte pomocníka, který Vám kdykoliv vyhledá tu nejzajímavější kavárnu v okolí a k tomu Vám přidá nějaký malý bonus?

Kavárny Praha 1